• Agata Wrębiak

  Wypieki firmy "ANIA" polecili mi znajomi, gdy szukaliśmy z narzeczonym cukierni na nasze wesele. To był doskonały wybór!!! Wyjątkowy smak, ogromna różnorodność ciasteczek i ciast oraz przystępna cena sprawiły, że do dzisiaj jesteśmy klientami tylko Cukierni  "Ania". Acha i jeszcze jedno, te ciasta pachną, wyglądają i są naprawdę domowe! Pomyliła się nawet moja teściowa!!!!

 • Firma współpracująca

  Z firmą PHU "Ania" w Jarocinie współpracujemy od 4 lat. Jest to idealny kontrahent, którego cechuje:rzetelność, uczciwość oraz wysoka jakość dostarczanych produktów. Cukiernia "Anna"jest rzadkim przykładem spełnienia wszystkich norm tak na poziomie biznesowym jak i międzyludzkim. Dlatego też utrzymujemy z firmą "Ania" stałe, nie tylko partnerskie ale i przyjacielskie kontakty. Jest to najprawdopodobniej najlepsza rekomendacja cukierni jako strony w interesach.

 • Alicja Gemser - trener i doradca biznesowy

  Od 2004 roku mam możliwość współpracować z ludźmi tworzącymi firmę PHU "Ania" Anna Malecha z Jarocina. Cieszy mnie fakt powstania formy wymiany i przekazu informacji poprzez firmową stroną internetową. Jako trener w firmie, mam możliwość uczestniczyć w wielu zadaniach i celach firmy. Mam również tę jedyną okazję wejścia w grupy pracownicze i podjęcia współpracy z zespołem. Poprzez cykl szkoleń na ważność, których właścicielka firmy Anna Malecha zawsze kierowała swoją uwagę mogę stwierdzić, że jest to firma, która: tworzy kulturę biznesową, silny zespół pracowniczy oraz nowoczesne formy zarządzania nie rezygnując jednocześnie z wcześniej wypracowanych metod. Nade wszystko jednak utrzymuje najlepszą jakość swoich wyrobów i oferuje konsumentom usługi najwyższej jakości. To wspaniale, że możemy cieszyć się obecnością na rynku tej właśnie firmy. Gratuluję wszystkich dotychczasowych osiągnięć i życzę jeszcze wielu nowych, ambitnych wezwań.

 • Gastronomia Bogaczyńscy Andrzej i Grzegorz Bogaczyńscy

  Już od wielu lat korzystamy z usług cukierni "Ania". Nasi klienci są zawsze zadowoleni. Wypieki z firmy Pani Malecha serwujemy na wszystkich uroczystościach, które organizujemy doceniając ich jakość, doskonały smak, punktualność dostaw oraz duży wybór. Gorąco polecamy.

 • Długoletnia przyjaciółka firmy

  Wspaniałe ciasta, wspaniała szefowa, wspaniali ludzie, którzy je produkują, wspaniali, którzy obsługują i wspaniali, którzy konsumują.5x /”wspaniałe”/ to ocena tej firmy! Aniu trzymaj tak dalej!

Design Jankes | Powered by Quick.Cms | CMS | ©2008 CUKIERNIA "ANIA" Katarzyna Malecha-Kwak & Grzegorz Malecha spółka cywilna